Cardiolis

Do konce akce
zbývá:

00:27:00
woman

Při objednávání Cardiolis získejte jedinečný zdravotní deník jako dárek.

Cardiolis

Cardiolis

tobolky pro normalizování tlaku v chladném období

Dokonce i jedna kůra dokáže pomoct:

 • Snižuje zátěž na srdce, cévy a dýchací systém za chladné počasí

 • Šetrně normalizuje krevní tlak

 • Zlepšuje cirkulaci krve v mozku

Pouze dnes
25. dubna

Původní cena

338  RON

Nová cena

169  RON

tyhle stránky si teď prohlíží 7 lidí
Zbývá 20 balení

Studené období je nejnebezpečnější dobou pro hypertoniky!

 • Pulzování v hlavě
 • Bolesti hlavy
 • Zarudnutí obličeje
 • Nespavost a neklid
 • Dušnost
 • Nevolnost
 • Závratě
 • Zhoršení zraku
 • Únava a malátnost
 • Křeče

Při hypertenzi zvyšuje nízká teplota vzduchu riziko infarktu a mrtvice!

Man

V 80% případů dochází k mrtvici v chladném
období!

Postarejte se o své zdraví, dokud není pozdě

Brain

„Při hypertenzi vede nízká teplota vzduchu k vážnému zatížení kardiovaskulárního systému, selhání činnosti orgánů. Cévy jsou přetížené a selhávají, tlak klesá a tím pádem riziko infarktu nebo mrtvice“

Tobolky Cardiolis – přírodní složení

k ochraně před hypertenzí

 • Extrakt z olivových listů

  uklidňuje a upravuje dýchání, normalizuje
  činnost kardiovaskulárního systému

 • Extrakt z listů Eruka

  snižuje krevní tlak, zmírňuje podrážděnost a únavu, upravuje srdeční frekvenci a zabraňuje srdeční arytmii

 • Vitamin B12

  normalizuje krevní tlak, zlepšuje cirkulaci krve v mozku, uklidňuje nervový systém, rozšiřuje cévy

 • Thiamin

  zabraňuje tvorbě krevních sraženin, posiluje cévní stěny, zabraňuje jejich ucpání, snižuje krevní tlak

Cardiolis snižuje zátěž srdce a oběhové soustavy

normalizuje tlak bez jakékoliv zátěže pro tělo

prod

Pozor!sale Pouze dnes 25. dubna

prod
Původní cena
338  RON
Nová cena169 RON

Do konce akce
zbývá:

00:27:00

Výsledky průzkumu zákazníků Cardiolis

Průzkumu se zúčastnilo 2344 lidí, kteří užívali Cardiolis po dobu nejméně 4 měsíců

doctor

Cardiolis – pomoc při při akutní hypertenzi v chladném období

Studené období je extrémně nebezpečné pro osoby trpící hypertenzí. Snížená teplota ztěžuje práci srdce, což vede ke snížení krevního tlaku, a následně může vést k infarktu nebo mrtvici. Aby se to nestalo, doporučuji trávit co nejméně času ve studeném vzduchu a užívat tobolky Cardiolis.

Je to jedinečný přípravek, který byl navržen pro úžíváni v zimě období, kdy kardiovaskulární systém je najvíce zatížen.

Cardiolis pomáhá normalizovat srdeční a dýchací rytmus, rozšiřuje cévy a uklidňuje nervový systém. Šetrně a neškodně normalizuje krevní tlak a udržuje ho v normálu.

John Wilsonspecialista na kardiologii
doctor-sign

Znalci doporučují Cardiolis

Mark Thompson
specialista na kardiologii
sign
Studené období může uškodit zdraví ale pokud jde o hypertenzi, tak je to skutečně otázka života a smrti. Proto celé naše sdružení vysoce oceňuje Cardiolis, jako prostředek, který pomáhá tělu vyrovnat se s zátěží, způsobenou nízkoy teplotou a zachraňuje životy.
Peter Fishman
specialista na kardiologii
sign
Myslím, že hlavní předností Cardiolisu je jeho schopnost zužovat cévy a tím pádem zajišťovat postupné normalizace krevního tlaku. Tlak normalizuje postupně a takové příznaky, jako je bolest hlavy, závratě a nevolnost odeznívají během několika minut.
Alex Fortini
Odborník na kardiologii
sign
Doporučuji užívat Cardiolis všem lidem s kardiovaskulárními problémy. Tento produkt je na rostlinné bázi a zpravidla není návykový. Cardiolis je schopen pomoci bez ohledu na příčiny vysokého krevního tlaku v každém věku.
Anna Beckerová
odborník na kardiovaskulární systém
sign
Kardiovaskulární systém je v studené období velmi vytížený. Kvůli nízkým teplotám v zimě se výrazně zvyšuje počet případů mrtvic a infarktů. Objevem Cardiolis se situace výrazně zlepšila, protože pomáhá lidem lépe snášet horko, zlepšuje se jejich pohoda a nízký krevní tlak již není tak akutním problémem.
prod

Pozor! Pouze dnes 25. dubna

prod
Původní cena
338  RON
Nová cena 169  RON

Do konce akce
zbývá:

00:27:00

Recenze zákazníků o Cardiolis

Maria R.
Cardiolis mě zbavil bolestí hlavy

Každé zimu se mi začaly objevovat problémy s tlakem A to vše kvůli tomu, že mám dědičnou hypertenzi. Užívala jsem prášky na bolesti, ale věděla jsem, že to není řešení problému. Mé problémy vyřešily pilulky Cardiolis Od té doby, co užívám tento prostředek, mé problémy s hypertenzí zmizely. Tento podzim mě hlava netrápila ani jednou.

Lukáš M.
Už dáávno jsem se tak dobře necítil

Cardiolis mi změnil život. Dříve jsem měl problémy s tlakem, užíval jsem prášky proti bolesti, musel jsem si brát volno v práci a celej den jsem ležel doma. Ale po kůře Cardiolis tlak se mi normalizoval, nezvyšuje se ani v nevetším horku. Už se nemusím bát o své zdraví a užívám si času s přátelí naplno.

Bohumil K.
Zlepšila se mi paměť a zrak

Velice dobrý prostředek pro normalizace tlaku, funguje šetrně a bezpečně. Všimnul jsem si zajímavého efektu tohoto přípravku. Zlepšila se mi paměť a koncentrace. Také můj zrak se zlepšil, zajímavý efekt.

Aleš Z.
Už se nemusím bát vedra

Dříve mě nízká teplota vzduchu velmi negativně ovlivňovala. Abych byl přesnější, vždy se mi prudce zvýšil tlak. Cítil jsem se fakt hrozně, neustálá únava... Ale když jsem začal užívat Cardiolis, situace se rapidně změnila. Tlak se mi přestal zvyšovat nehledě na mrazu, cítím se skvěle.

Vendula H.
Problémy s tlakem jsou vyřešeny

Problémy s tlakem máme v rodině, ale na svou kůži jsem to zažila až na dovolené, kdy jsem se vůbec nevyspala a pořád se stěhovala. Ještě že moje známá měla u sebe Cardiolis. Pomáhá skvěle, tlak to sníží postupně, žádné závratě. Doporučuji všem hypertonikům s dědičnou hypertenzí.

Amanda J.
Nepozoruji žádné vedlejší účinky

Cardiolis si mě získal tím, že nemá žádné vedlejší účinky. Většinou jsou všechny tyhle přípravky velmi zatěžující pro játra a tělo. Cardiolis jsem užívala bez obav, že nějak ubližuji svému zdraví. Tlak mám stabilní, cítím se opravdu skvěle.

Daniel L.
Dobré složení a efekt vynikající

Cardiolis obsahuje olivový extrakt a vitamíny. Četl jsem, že dobře pomáhají při hypertenzí a zrovna jsem hledal prostředek s podobným složením. A tak jsem objevil Cardiolis. Naplnil má očekávání, tlak se mi stabilizoval. Doporučil jsem ho všem svým přátelům a příbuzným, kteří trpí zvýšeným krevním tlakem.

Zdeněk O.
Pomohl mě a mému otci

Teď je pro mne Cardiolis přípravkem č. 1. v boji s krevním tlakem Pomůže, když vás tlak zlobí kvůli stresu, nervům, nebo když jste prostě měli těžký den. Ale také pokud má člověk kvůli věku sklony k hypertenzi. Konečně jsem vyřešil mé problémy s hypertenzí a také jsem pomohl mému otci. A toho zvýšený tlak trápí už půlku života.

Anna A.
Přivádí tlak do normy velmi šetrně

Už jsem vyzkoušela mnoho přípravků, které tvrdili, že mi pomůžou s hypertenzí, ale všechno to bylo jedno velký zklamání. A pak jsme objevila Cardiolis, který mi sednul ve všem. Počínaje tím, že tlak stabilizuje velmi šetrně, konče jeho neutrální chutí.

Marie T.
Pomohl mi vyhnout se hypertenzní krizi

Cardiolis jsem koupila na doporučení své přítelkyně, která trpí na hypertenzi. Objednala jsme si a vyzkoušela, když se mi zvýšil tlak. Byla jsem mile překvapena výsledky. Tlak se mi z 140/90 snížil na 110/70 a ještě dlouho potom zůstal v normě.

Hector F.
Pomáhá, když dodržujete dávkování

Nejdřív jsem si myslel, že Cardiolis nefunguje. Ale byla to má vina, protože nepozorně jsem si přečetl příbalový leták. Když jsem začal striktně dodržovat návod, tlak jsem měl zas jako zamlada. Stabilní a nízký.

Helena L.
Při ranním zvýšeným tlaku ideální variantou

Cardiolis je spolehlivý přípravek pro dobrý začátek dne. Od té doby, co ho užívám mě netrápí tlak, který mi dříve dělal starosti a kazil celý den. Už jsem úplně přestala brát prášky, kterýma jsem si pomáhala proti bolesti hlavy.

Kamila V.
Skvěle pomáhá ke snížení tlaku

S věkem se mi začal zvyšovat tlak a to i když jsem byla v klidném stavu. Zkoušela jsem se vyhýbat různým tabletkám, ale nakonec jsem to vzdala a podlehla. Objednala jsem si Cardiolis. Pokud bych věděla, že je to tak skvělý přípravek, objednala bych si ho už dřív. Dokončila jsem léčebnou kůru a už dva měsíce nemám žádné problémy.

Michal A.
Alternativa lékům z lékárny

Přípravky z lékárny, které jsem dříve užíval, ztratily na své účinnosti. Tlak mě začal trápit stále častěji. Cardiolis jsem našel spolehlivého záchrance na zvýšený tlak. Efekt je dlouhotrvající, tlak se snižuje postupně.

Monika K.
Konečně žádné bolesti hlavy

Se zvýšením tlaku vždy přicházela palčivá bolest hlavy. Bylo to nesnesitelný, musela jsem vždy sáhnout po práškách. Ale od té doby, co pravidelně užívám Cardiolis si už vůbec nemůžu stěžovat na bolesti hlavy. Jsem velmi příjemně překvapená výsledky takže teď když mě zase začne zlobit tlak, budu vědět jak si pomoc.

Patrik R.
Už nemám strach z mozkové mrtvice

Zvýšený tlak je velmi nebezpečný, takže pokud často trápí, je na čase s tím něco udělat. Právě Cardiolis je skvělým řešením. Zpevňuje cévní stěny, zvyšuje jejich odolnost a elasticitu. Po dokončení léčebné kůry všechny mé problémy s tlakem najednou odezněly.

Renata D.
Dobře snižuje tlak, ale doručili s opožděním

Cardiolis zanechal jen pozitivní dojmy. Kromě normálního tlaku mám dobrou náladu a jistotu, že nezanedbám své zdraví. Jediný minus je, že balík byl doručen o den později, jinak je vše v pořádku.

Marcela M.
Přírodní a účinný nástroj

Nemám ráda chemické prostředky, ze kterých je škrabání v krku a závratě. Tak jsem si objednala Cardiolis, který je maximálně přírodní na rozdíl od většiny léků, které se prodávají v lékárnách. Pomáhá mi na vysoký tlak, jsem spokojená a objednala si pro jistotu další balení.

David K.
Tlak je nyní v pořádku

Všem doporučuji Cardiolis, protože jsem si jistá, že neexistuje učenější přípravek na hypertenzi. Pro lepší výsledek je třeba počkat s cvičením, pak účinek se dostaví mnohem rychleji. Přípravek snižuje tlak dost rychle, ale bez újmy na zdraví. Užívám týden, účinek je zřejmý.

Eva G.
Pohodlné užívání, rychlý účinek

Cardiolis je prostředek na hypertenzi. Je snadno užívat, jsou to tobolky. Rychle odstraňuje všechny příznaky zvýšeného tlaku. Užívaní celé kůry je snadné, ani si nevšímám, že nějaký lék na hypertenzi užívám. Ale po kůře bude se cítit skvělé.

Kateřina M.
Dokážu normálně pracovat a odpočívat

Kvůli tlaku mě hodně bolela hlava, a to mi bránilo nejen v práci, ale i v odpočinku. Protože na prášcích není žádný odpočinek, ale pouze spánek na gauči. Cardiolis mi změnil život. Tlak je vždy normální, trávím čas, jak chci, pracuji lépe než předtím.

Užívali jste Cardiolis?
Pomozte ostatním se přesvědčit o jeho účinnosti.

Použijte znaky od A do Z
Zanechat recenzi
Děkujeme!
Vaše recenze byla přijata a čeká na schválení!

Jak užívat Cardiolis

Cardiolis plashka
 • Užívejte 1 tobolku
  2 krát denně během jídla
 • Opakujte denně
  po celou dobu léčby
 • Opakujte kůru po
  2 až 3 měsících
doctor
 • Pro zvýšení efektu Cardiolis je nutné se vyvarovat pobytu na slunci a v chladném prostředí.
 • Pro maximální účinek Cardiolis, užívejte vitamíny pro kardiovaskulární systém
 • Aby nedošlo k hypertenzi, měli byste omezit konzumaci tučných jídel a alkoholu.

John Wilson

specialista na kardiologii

doctor-sign

Objednat originální Cardiolis
lze pouze na naších webových stránkách

Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete nás kdykoliv kontaktovat a získat podrobné bezplatné poradenství o produktu a způsobu jeho užití.

woman

Při objednávání Cardiolis získejte jedinečný zdravotní deník jako dárek.

Cardiolis

Cardiolis

tobolky pro normalizování tlaku v chladném období

Dokonce i jedna kůra dokáže pomoct:

 • Snižuje zátěž na srdce, cévy a dýchací systém za chladné počasí

 • Šetrně normalizuje krevní tlak

 • Zlepšuje cirkulaci krve v mozku

Pouze dnes
25. dubna

Původní cena

338  RON

Nová cena

169  RON

tyhle stránky si teď prohlíží 7 lidí
Zbývá 20 balení